Przeskocz do treści

Niedziela zesłania Ducha Świętego

Dziś niedziela miesięcznej adoracji Najświętszego Sakramentu. Po sumie procesja wokół koscioła

W przyszłą niedzielę przypada zakończenie okresu Komunii wielkanocnej

Jutro święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła. Przez wiele lat chodziliśmy pieszo do Lewiczyna na sumę. Msza św w Lewiczynie jest o godz. 8.00 i 18.00. Dlatego do Sanktuarium Matki Bożej Lewiczyńskiej można udać się indywidualnie

Dziś święto Dziękczynienia i puszka na budowę świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie

W czwartek przypada święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana

Ministranci z naszej parafii z ósmych klas zdobyli I miejsce w piłkę nożną w rozgrywkach diecezjalnych. Od 26 - 28 czerwca będą reprezentować Archidiecezję Warszawską na rozgrywkach ogólnopolskich w Kołobrzegu

Wyjazd na pielgrzymkę na Jasną Górę w dniu 11 czerwca o godz. 5.30 z przystanku przy kościele parafialnym w Goszczynie

Zbliża się Boże Ciało. Pójdziemy drogą na Długowolę. Pierwszy ołtarz przy kaplicy na Długowolę - Kozietuły Nowe; drugi ołtarz na organistówce - Kozietuły; trzeci ołtarz róg ul. Przybyszewskiej i Piekarskiej - Modrzewina; czwarty ołtarz strażacy