25 niedziela zwykła

Ogłoszenia duszpasterskie - 23.09.2018

1. Wybór strojów komunijnych odbędzie się 1 października 2018 r. o godz. 16.00 w salce parafialnej.
  2. W przyszłą niedzielę przypada doroczny odpust parafialny ku czci św. Michała Archanioła. Podczas sumy o godz. 12.00 ks. Biskup Rafał Markowski udzieli bierzmowania naszej młodzieży. Po sumie procesja wokół kościoła. Zapraszamy bielanki, ministrantów, strażaków, orkiestrę parafialną, asystę kościelną, panie do feretronów, wszystkich parafian.
  3. Młodzież przygotowująca się do bierzmowania proszona jest o dostarczenie do piątku do ks. Tomasza indeksów z potwierdzeniem uczęszczania na lekcje religii od katechety i pieczątką szkoły.
  4. Spotkanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania oraz spowiedź w sobotę o godz. 15.30.
  5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
  6. Życzymy dobrej błogosławionej niedzieli i całego tygodnia.