27 niedziela zwykła

Ogłoszenia duszpasterskie - 30.09.2018

1. Dziś przypada pierwsza niedziela miesiąca. Po sumie procesja wokół kościoła.
  2. Od października Msze św. wieczorne odprawiamy o godz. 17.00. Po Mszy św. odmawiamy różaniec.
  3. Kancelaria czynna jest w godzinach porannych od godz. 8.00 - 9.00 i popołudniu od godz. 16.00 - 17.00. Przez najbliższe 8 dni kancelarię obsługiwać będzie ks. Tomasz. Ks. Proboszcz będzie nieobecny.
  4. Za tydzień przypada kolejny dzień papieski. Po mszach św. będą zbierane ofiary do puszek na stypendia dla uzdolnionej młodzieży.
  5. Do kaplicy w Dylewie zakupiłem nową szafę do zakrystii na ornaty, alby, obrusy i naczynia liturgiczne. Zostały wymienione drzwi wejściowe do zakrystii oraz oczyszczone i polakierowane okna. Rodzinie z Dylewa, która ufundowała drzwi składam serdeczne Bóg zapłać.
  6. Rozpoczęliśmy kurs przedmałżeński. Odbywać się będzie w soboty o godz. 19.00 w salce parafialnej. Zapraszamy narzeczonych.
  7. W Gościu Niedzielnym jest dodatek - film oparty na faktach o nawróceniu dziennikarza. Cena egzemplarza jak zwykle 5 zł.
  8. Prasa katolicka
  9. Życzymy dobrej błogosławionej niedzieli i całego tygodnia.