Pielgrzymka do Lewiczyna 21.05.2018

Zgodne z tradycją w dniu 21 maja 2018 roku wyruszyła piesza pielgrzymka z Parafii Goszczyn do parafii św Wojciecha Biskupa Męczennika przy sanktuarium Matki Bożej Lewiczyńskiej Pocieszycielki Strapionych. Humor i pogoda dopisywały. Z pieśnią na ustach i różańcem w ręku poszliśmy modlić się o łaski. Każdy szedł w swojej intencji lecz jednoczyła nas wspólna modlitwa. Księża Proboszcz i Wikariusz czuwali nad naszym bezpieczeństwem i motywowali do marszu. Zostaliśmy powitani i pokropieni wodą święconą przez księży z parafii Lewiczyn. Pełni nadziei uczestniczyliśmy we Mszy św., gdzie gorącą modlitwą prosiliśmy o łaski dla nas i naszych rodzin. Za rok także odbędzie pielgrzymka, na którą zapraszamy naszych parafian.

Autorem zdjęć jest p. Ewa Stępień.

Zdjęcia są własnością parafii św. Michała Archanioła w Goszczynie. Zabrania się ich kopiowania, przetwarzania oraz publikowania w innych materiałach i miejscach
w Internecie bez uzyskania odpowiedniej zgody.

Copyright 2018 Parafia św. Michała Archanioła w Goszczynie.
All rights reserved.