Przeskocz do treści

Piknik parafialny 12.05.2018

W dniu 12 maja 2018 roku odbył się pierwszy piknik zorganizowany przez księży z naszej parafii dla ministrantów i scholi. Piękna pogoda pozwoliła na super zabawę. Był grill, ognisko i łowienie rybek. Z uwagi na ich wielkość, po zrobieniu pamiątkowych zdjęć, zostały wszystkie wpuszczone z powrotem do stawu. Plotka głosi, że nasz niezastąpiony Pan Marian, organista, nakarmił je żeby podgrzać emocje. Trzeba przyznać, że rodzice stanęli na wysokości zadania. Stoły uginały się od ciast i innych smakołyków a dzieci były szczęśliwe, szczególnie wtedy, gdy Ksiądz Proboszcz sam zachęcał do zabawy. A jaką atrakcję urządził dzieciakom to wiedzą Ci, co byli. Gorąco zapraszamy na kolejne spotkania.

Autorem zdjęć jest p. Ewa Stępień.

Zdjęcia są własnością parafii św. Michała Archanioła w Goszczynie. Zabrania się ich kopiowania, przetwarzania oraz publikowania w innych materiałach i miejscach
w Internecie bez uzyskania odpowiedniej zgody.

Copyright 2018 Parafia św. Michała Archanioła w Goszczynie.
All rights reserved.