Przeskocz do treści

Niedziela Palmowa 25.03.2018

W niedzielę Palmową na Mszy św. o godzinie 10.00 już po raz trzeci został zorganizowany konkurs na najpiękniejszą oraz na największą palmę. Parafianie tłumnie zgromadzili się przed kościołem gdzie palmy zostały poświęcone. Z roku na rok przybywa robionych rodzinnie palemek. Jury miało naprawdę trudne zadanie. W związku z problemem, która najpiękniejsza Ksiądz Proboszcz nagrodził wszystkie dzieci. Musimy jednak przyznać, że palma zrobiona przez dzieci z Sielca była bezkonkurencyjna, miała aż 678 cm. Mamy nadzieję, że tradycja wprowadzona przez księdza Arkadiusza będzie z roku na rok miała coraz więcej zwolenników. Niech te cudne palmy stroją nasz kościół i zachęcają dzieci do aktywnego uczestnictwa w nabożeństwach.

Autorem zdjęć jest p. Ewa Stępień.

Zdjęcia są własnością parafii św. Michała Archanioła w Goszczynie. Zabrania się ich kopiowania, przetwarzania oraz publikowania w innych materiałach i miejscach w Internecie bez uzyskania odpowiedniej zgody.

Copyright 2018 Parafia św. Michała Archanioła w Goszczynie.
All rights reserved.