28 niedziela zwykła

Ogłoszenia duszpasterskie - 14.10.2018

1. Tak, jak co roku rozpoczynamy zbiórkę owoców na Seminarium Duchowne w Warszawie. Owoce przywozimy na starą plebanię do garażu i zapisujemy się na listę ofiarodawców.
  2. Kancelaria czynna jest w godzinach 8.00 - 9.00 i popołudniu od godz. 16.00 - 17.00.
  3. Przeżywamy dziś XVIII Dzień Papieski. Po Mszach św. będą zbierane ofiary do puszek na stypendia dla uzdolnionej młodzieży.
  4. Dziś po Mszy św. o godz. 10.00 w salce parafialnej spotkanie dla młodzieży, która pragnie rozwijać swoją wiarę.
  5. Za tydzień trzecia niedziela miesiąca - taca inwestycyjna.
  6. Również za tydzień spotkanie rodziców dzieci komunijnych po Mszy św. o godz. 10.00 w salce parafialnej.
  7. Przypominamy, że w niedzielę 21 października obchodzimy w Polsce światowy Dzień Misyjny. 28.10 taca będzie przeznaczona na misje.
  8. Rozpoczęliśmy kurs przedmałżeński. Odbywa się w soboty o godz. 19.00 w salce parafialnej. Zapraszamy narzeczonych.
  9. W piątek 19 października przypada 34 rocznica śmierci męczeńskiej bł. ks. Jerzego Popiełuszki.
  10. W przyszłą niedzielę odbędą się badania niedzielnych praktyk religijnych - liczenie wiernych.
  11. Za tydzień po Mszach św. porannych organizujemy kiermasz ciast. U dzieci i młodzieży będzie można nabyć domowe ciasta. Pieniądze zebrane w ten sposób będą przeznaczone na dofinansowanie zimowego wyjazdu na narty.  Zachęcamy do skorzystania i prosimy o wsparcie.
  12. Prasa katolicka.
  13. Życzymy dobrej błogosławionej niedzieli i całego tygodnia.