Przeskocz do treści

Kiermasz Ciast 21.10.2018

W niedzielę 21 października po raz pierwszy w naszej parafii odbył się kiermasz ciast, którego inicjatorem był ks. Tomasz Chruścik. Ponad czterdzieści smakowitych wypieków trafiło na stoisko ustawione koło dzwonnicy. Zapachniało dookoła, jak w najlepszej cukierni. Takiej pokusie nie tylko parafianie  nie mogli się oprzeć, ale też i Ksiądz Proboszcz, który osobiście zakupił kawałek szarlotki. Wypieki znikły w błyskawicznym tempie i po Mszy o godzinie 10.00 na stoisku nie było nawet okruszka. Zainteresowanie kiermaszem przerosło oczekiwania organizatorów a jednocześnie dało motywację do zrobienia następnych. O tym kiedy znów będzie można nabyć przed kościołem domowe wypieki będziemy informować, więc prosimy odwiedzać naszą stronę, żeby nie przegapić kolejnej szansy.
Kwota uzbierana podczas kiermaszu będzie przeznaczona na zimowisko dla scholi, bielanek i ministrantów.

Za pomoc w organizacji kiermaszu dziękujemy:

  • Księdzu Tomaszowi za pomysł i duchowe wsparcie
  • Wszystkim mamom, które poświęciły czas na pieczenie a potem na obsługę stoiska
  • Panu Januszowi Jabłońskiemu za parasol
  • Panu Krzysztofowi Dąbrowskiemu z Goszczyna za namiot
  • Pani Renacie Klaus za użyczenie stołów i krzeseł z sołtysówki, wsparcie i pomoc
  • Parafianom za to, że zawsze możemy na nich liczyć.

Nie tylko dziękujemy ale też obiecujemy, że będą kolejne niespodzianki.

Autorem zdjęć jest p. Renata Klaus

Zdjęcia są własnością parafii św. Michała Archanioła w Goszczynie. Zabrania się ich kopiowania, przetwarzania oraz publikowania w innych materiałach i miejscach w Internecie bez uzyskania odpowiedniej zgody.

Copyright 2018 Parafia św. Michała Archanioła w Goszczynie.
All rights reserved.