Przeskocz do treści

Warsztaty rękodzieła na plebanii 10.11.2018r.

Na starej plebanii pachnie już świętami. Dzieci z dużym zaangażowaniem przychodzą i robią stroiki, bombki, choinki z szyszek i inne świąteczne ozdoby. Każde dziecko organizuje sobie taką pracę jaką lubi. Malujemy, kleimy, lakierujemy. Jest dużo śmiechu i bałaganu, ale radość w oczach dzieci - bezcenna. Jak bardzo dzieci chcą być razem i coś tworzyć niech świadczy to, że warsztaty odbyły się w sobotę od godziny 12, w niedzielę od 14 a w poniedziałek będą od 17 bo dzieci chcą. Przez kilka kolejnych sobót powstało dużo różnych ozdób, które mamy nadzieję, że na kiermaszu 2 grudnia znajdą własne domy. Gorąco zachęcamy naszych parafian do zakupu bo wszystkie zebrane środki zostaną przekazane na rzecz dzieci, które swoją pracą pokazują nam, że – razem możemy dużo.

Za pomoc i ofiarowane materiały dziękujemy:

  • Sklep „Dziuboland”- za ogromną ilość kreatywnych materiałów do naszych prac, czyli Pani Ani i Panu Jackowi Dziuba
  • Firmie Redom z Kolonii Bądków za farbę, klej i pistolet. Pani Marioli i Panu Grzegorzowi Przybysz
  • Panu Bohdanowi Włostowskiemu za granulat styropianowy
  • Pani Renacie za wszystko
  • Dzieciom za zaangażowanie
  • Mamom za to, że ogarniają wszystko, przywożą dzieciaki, sprzątają i są zawsze kiedy ich potrzebujemy.

Autorem zdjęć jest Aleksandra Kuligowska.

Zdjęcia są własnością parafii św. Michała Archanioła w Goszczynie. Zabrania się ich kopiowania, przetwarzania oraz publikowania w innych materiałach i miejscach w Internecie bez uzyskania odpowiedniej zgody.

Copyright 2018 Parafia św. Michała Archanioła w Goszczynie.
All rights reserved.