Przeskocz do treści

Drugi kiermasz ciast 11.11.2018 r

Pierwszy kiermasz ciast cieszył się dużym zainteresowaniem, więc zgodnie z obietnicą zorganizowaliśmy kolejny. 11 listopada nasi parafianie mogli po raz drugi nabyć coś słodkiego do niedzielnej kawy. Bo nie ma to, jak domowe wypieki, szczególnie te pieczone z sercem. Miło nam, że tak wiele osób angażuje się w pracę na rzecz dzieci i wspiera nas, że parafianie jak zawsze okazują nam swoją życzliwość. Mamy nadzieję, że taki kiermasz będzie odbywał się cyklicznie.

Gorąco dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w przygotowaniu stoiska, szczególnie mamom, które podarowały ciasto oraz zadbały o sprawną obsługę.

Autorem zdjęć jest Aleksandra Kuligowska.

Zdjęcia są własnością parafii św. Michała Archanioła w Goszczynie. Zabrania się ich kopiowania, przetwarzania oraz publikowania w innych materiałach i miejscach w Internecie bez uzyskania odpowiedniej zgody.

Copyright 2018 Parafia św. Michała Archanioła w Goszczynie.
All rights reserved.