32 niedziela zwykła

Ogłoszenia duszpasterskie - 11.11.2018

1. Dziś przypada setna rocznica odzyskania niepodległości przez Polskę po 123 latach niewoli.
  2. Trwa zbiórka owoców na Seminarium Duchowne w Warszawie. Owoce przywozimy na starą plebanię do garażu. Osoby, które pragną być wyczytane zapisują się na listę ofiarodawców. Zbiórka będzie trwała do 20 listopada. Serdecznie dziękujemy dotychczasowym Ofiarodawcom.
  3. Dożynki parafialne odbędą się w naszej parafii dnia 25 listopada o godz. 12.00. Prosimy sołtysów wiosek o przygotowanie darów ziemi. Osoby chętne do pomocy proszone są o kontakt w kancelarii parafialnej lub z panią Sołtys Renatą Klaus.
  4. Zdjęcie wymiarów z dzieci na stroje komunijne odbędzie się 15 listopada o godz. 16.00 - chłopcy i 16.30 dziewczynki. Zadatek od chłopców 50 zł, od dziewczynek 100 zł.
  5. Za tydzień spotkanie rodziców dzieci komunijnych po Mszy św. o godz. 10.00 w salce parafialnej.
  6. Przyszła niedziela to trzecia niedziela miesiąca - taca inwestycyjna
  7. Przed kościołem jest do nabycia ciasto. Dochód przeznaczony jest dla dzieci z naszej parafii, m.in. na zimowy wyjazd.
  8. W tym tygodniu nie będzie Mszy św wieczornej w poniedziałek i w środę.
  9. Pan Marian rozpoczyna odwiedziny z opłatkami. W najbliższą sobotę będzie w Modrzewinie.
  10. Bardzo prosimy o zamykanie drzwi do kościoła.
  11. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
  12. Życzymy dobrej błogosławionej niedzieli i całego tygodnia.