Przeskocz do treści

33 niedziela zwykła

Ogłoszenia duszpasterskie - 18.11.2018

  1. Trwa zbiórka owoców na Seminarium Duchowne w Warszawie. Owoce przywozimy na starą plebanię do garażu. Osoby, które pragną być wyczytane zapisują się na listę ofiarodawców. Zbiórka będzie trwała do 21 listopada. Serdecznie dziękujemy dotychczasowym Ofiarodawcom.
  2. Dożynki parafialne odbędą się w naszej parafii dnia 25 listopada o godz. 12.00. Prosimy sołtysów wiosek o przygotowanie darów ziemi. Osoby chętne do pomocy proszone są o kontakt w kancelarii parafialnej lub z panią Sołtys Renatą Klaus.
  3. Spotkanie rodziców dzieci komunijnych dziś po Mszy św. o godz. 10.00 w salce parafialnej.
  4. Dziś trzecia niedziela miesiąca - taca inwestycyjna. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.
  5. W przyszłą niedzielę po Sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu, odmówimy litanie do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Jest to niedziela Chrystusa Króla.
  6. Za dwa tygodnie, 2 grudnia, rozpoczynamy rekolekcje adwentowe w naszej parafii. Po Mszy o godz. 10.00 w salce parafialnej odbędzie się pierwsze spotkanie młodzieży klas VIII i III gimnazjum, która pragnie przygotować się do sakramentu bierzmowania. Młodzież przynosi po 2 zł na indeks.
  7. W tym tygodniu nie będzie Mszy św. wieczornej w poniedziałek, wtorek, środę i piątek.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
  9. Życzymy błogosławionej niedzieli i całego tygodnia.