34 niedziela zwykła

Ogłoszenia duszpasterskie - 25.11.2018

1. Zakończyła się zbiórka owoców na Seminarium Duchowne w Warszawie. Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom.
  2. Dziś podczas Mszy św. o godz. 10.00 będzie miało miejsce błogosławieństwo Służby Liturgicznej naszej parafii.
  3. Dziś w naszej parafii na Sumie o godz. 12.00 odbędą się dożynki. Dziękujemy Bogu za plony, warzywa, owoce, za to, co dostaliśmy od Stwórcy.
  4. Po Sumie wystawienie Pana Jezusa i litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  5. Za tydzień, 2 grudnia, rozpoczniemy rekolekcje adwentowe w naszej parafii, które poprowadzi kapelan szpitala w Radomiu i wykładowca homiletyki w Seminarium Radomskim, ks. Radosław Kacprzak.
  6. Także w przyszła niedzielę po Mszy św. o godz. 10.00 odbędzie się spotkanie młodzieży z klas VIII i III gimnazjum, która rozpoczyna przygotowanie do sakramentu bierzmowania.
  7. Zbliża się Adwent - zapraszamy na Roraty o godz. 7.00 a o 6.40 na Godzinki ku czci NMP.
  8. W przyszłą niedzielę taca na Seminarium Duchowne w Warszawie.
  9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
  10. Życzymy błogosławionej niedzieli i całego tygodnia.