Kiermasz ozdób świątecznych 02.12.2018 i 09.12.2018

Wszystko zaczęło się kilka tygodni temu od pomysłu ks. Tomasza żeby zrobić kiermasz ozdób świątecznych. Następnie informacja poszła w świat, a raczej w parafię. No i okazało się , że damy radę bo jest miejsce gdzie możemy pracować i są darczyńcy, którzy wspomogli nas materiałami. Mamy i jedna babcia  pomagały w trudniejszych pracach, szyły, kleiły i sprzątały. Tatusiom musimy podziękować za pomoc w przygotowaniu podstawek pod choinki. Jeden ciął plastry z drzewa inny szlifował i skręcał. I tak wspólnymi siłami narobiliśmy dużo ozdób, które znalazły swoje domy w pierwszą i drugą niedzielę grudnia. Dodatkową atrakcją w dniu 9 grudnia były pierniczki i kruche ciasteczka, które dzieciaki piekły i ozdabiały w sobotę przez wiele godzin. Była to inicjatywa Pani sołtys Goszczyna Renaty Klaus, która wspiera nas od samego początku. Pomysł okazał się rewelacyjny bo dzieciaki świetnie sią bawiły a pierniczki cieszyły dużym powodzeniem na kiermaszu.

Wszystkim, którzy wspomogli naszą akcję składamy gorące podziękowania:

-Księdzu Proboszczowi i księdzu Tomaszowi za duchowe wsparcie.

- Dzieciom i rodzicom za poświęcony czas i ciężką pracę.

-Sponsorom za materiały.

-Panu Krzysztofowi Dąbrowskiemu za to, że zawsze przygotował nam namiot.

-Parafianom za życzliwe podejście i zakup naszego rękodzieła.