Dekorowanie kościoła 22.12.2018

W sobotę 22  grudnia odbyło się dekorowanie naszego kościoła na okres Bożego Narodzenia. Dziewczynki ze scholi, bielanki oraz ministranci przyszli żeby przyszykować szopkę i ubierać choinki. Dzieci przy wsparciu rodziców w ciągu dwóch godzin pięknie wszystko ozdobili. W tym dniu powstała tradycyjna szopka w kościele oraz druga na dworze z żywymi zwierzętami.

Po skończonej pracy wszyscy zostali zaproszeni do salki gdzie zostało przyszykowane spotkanie na którym ksiądz Tomasz przeczytał fragment z Pisma Świętego i podzieliliśmy się opłatkiem. Było dużo życzeń, tradycyjny barszczyk z pierogami oraz niespodzianka w postaci słodkich prezentów.

Autorem zdjęć jest P. Marcin Mieńkowski i P. Ewa Stępień

Zdjęcia są własnością parafii św. Michała Archanioła w Goszczynie. Zabrania się ich kopiowania, przetwarzania oraz publikowania w innych materiałach i miejscach w Internecie bez uzyskania odpowiedniej zgody.

Copyright 2018 Parafia św. Michała Archanioła w Goszczynie.
All rights reserved.