Przeskocz do treści

Parafialne zimowisko 3-9.02.2019

W dniach 3-9.02.2019 uczestniczyliśmy w zimowisku parafialnym. Uczestnicy mieli możliwość nauczyć się jazdy na nartach pod okiem profesjonalnego instruktora narciarstwa. Wśród atrakcji był kulig, wizyta w pałacu Królowej Śniegu, zabawa w śnieżnym labiryncie oraz kąpiel w basenach termalnych. Na koniec każdy kto chciał mógł sprawdzić swoje umiejętności w zawodach narciarskich. Oczywiście każdego dnia mieliśmy czas na formowanie naszej wiary i przyjaźni z Bogiem podczas Mszy Świętej. Zabawa była przednia, jedzenie wyśmienite a czas niezapomniany. Do zobaczenia na kolejnym parafialnym wyjeździe!!!

Zdjęcia są własnością parafii św. Michała Archanioła w Goszczynie. Zabrania się ich kopiowania, przetwarzania oraz publikowania w innych materiałach i miejscach w Internecie bez uzyskania odpowiedniej zgody.

Copyright 2019 Parafia św. Michała Archanioła w Goszczynie.
All rights reserved.