22 niedziela zwykła

Ogłoszenia Duszpasterskie 1 września 2019 r.

1. Dziś modlimy się za dzieci, młodzież i pracowników oświaty z racji rozpoczęcia nowego roku szkolnego i katechetycznego. Niech dobry Bóg uzdolni wszystkich do dobrego wysiłku w przekazywaniu i zdobywaniu wiedzy i mądrości. Nie będzie Mszy św. jutro.

2. Dziś I niedziela miesiąca. Po Sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i procesja wokół kościoła. Zapraszamy służbę liturgiczną, asystę, dzieci sypiące kwiatki i wszystkich parafian.

3. Dziś przypada 80 rocznica wybuchu II wojny światowej, módlmy się za naszą Ojczyznę oraz za wszystkich którzy oddali swoje życie za wolność Polski.

4. W czwartek I czwartek miesiąca, po Mszy wieczornej zapraszamy na modlitwę do św. Michała Archanioła przed Najświętszym Sakramentem. Po modlitwie spotkanie organizacyjne dla dorosłych zainteresowanych formacją duchową.

5. W piątek I piątek miesiąca. Spowiedź rano podczas Mszy św. i popołudniu od godz. 17.30. Wystawienie Najświętszego Sakramentu od 17.30.

6. Za tydzień w niedzielę, po Mszy św. o godz. 10.00 spotkanie dla młodzieży, która rozpoczęła przygotowanie do bierzmowania w klasie III gimnazjum. Prosimy przynieść uzupełnione indeksy z aktualnym wpisem od katechety z nowej szkoły potwierdzającym udział w lekcji religii, zaległe świadectwa chrztu, zaświadczenia świadków bierzmowania i życiorysy wybranych świętych patronów.

7. Kancelaria parafialna czynna jest w godz. 8.00 – 9.00 oraz 17.00 – 18.00.

8. Prasa katolicka.

9. Życzymy dobrej błogosławionej niedzieli i całego tygodnia.