Przeskocz do treści

Parafiada dzieci i młodzieży Archidiecezji Warszawskiej w Pruszkowie

1 czerwca 2019 r. na obiektach sportowych "Znicz" w Pruszkowie odbyła się parafiada dzieci i młodzieży naszej archidiecezji. Naszą parafię reprezentowali: Filip Dąbrowski, Kacper Dąbrowski, Damian Gontarek, Marta Kociszewska, Inga Pietrusińska, Jan Stępień, Aleksandra Kuligowska, Mateusz Gontarek, Michał Kociszewski i Krystian Mirkowski. Wróciliśmy z 8 medalami: 4 brązowymi, 1 srebrnym i 3 złotymi. Klasyfikacja medalowa:

  • Mateusz Gontarek: złoty  w biegu na 400 m, brązowe w rzucie piłeczką palantową i biegu na 60 m;
  • Jan Stępień: srebrny w skoku w dal i brązowy w biegu na 400 m;
  • Inga Pietrusińska: brązowy w rzucie piłeczką palantową;
  • Michał Kociszewski: złoty w biegu na 60 m;
  • Krystian Mirkowski: złoty w biegu na 60 m.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy sukcesów w sporcie, w myśl zasady: W ZDROWYM CIELE ZDROWY DUCH.

Aleksandra Kuligowska i ks. Tomasz