Dożynki 17.11.2019

W dniu 17 listopada na mszy o godzinie 12:00  parafianie dziękowali Panu Bogu za zebrane plony i prosili o błogosławieństwo i obfite zbiory w przyszłym roku . Po uroczystej mszy wszyscy zostali zaproszeni na poczęstunek do OSP Goszczyn gdzie na gości czekał bigos i smalec zrobiony przez naszego wójta oraz ciasta, które dostarczyli mieszkańcy Dylewa, Goszczyna, kol. Bądków, Jakubowa i Romanowa. Państwo Katarzyna i Karol Hermanowicz z Modrzewiny udzielili wsparcia finansowego za co bardzo dziękujemy. Nad całością czuwali panie i panowie z KGW Goszczyn oraz druhowie OSP Goszczyn.  Zebrane owoce i warzywa zostaną przekazane do Domu dla dzieci w Łbiskach. Wszystkim dziękujemy za tak aktywny udział w dzisiejszym święcie.