Świąteczne dzieło pomocy

Kochani, świąteczne dzieło pomocy czas zacząć. Już w najbliższą niedzielę w naszym kościele parafialnym będą wyłożone " LISTY do MIKOŁAJA". W tych listach znajdują się prośby i marzenia naszych podopiecznych z Domu dla Dzieci w Gryźlinach k.Olsztyna oraz parafii pw Św. Michała Archanioła w Goszczynie. Rodziny, które zechcą przygotować paczkę wybierają kopertę i wpisują się na listę w zakrystii kościoła. Opakowane i podpisane jak na kopercie paczki przynosimy do kościoła lub do kancelarii parafialnej. W niektórych kopertach są karteczki ze wzrostem i rozmiarem obuwia. Mikołajom z naszej parafii składamy gorące podziękowania i życzymy żeby spełniły się im wszystkie marzenia. Bóg zapłać za okazane serce i pomoc.