Praca parafii w czasie zagrożenia epidemiologicznego.

Drodzy Parafianie!

W sytuacji, która zaistniała zachęcamy i apelujemy o większą i gorliwszą modlitwę, nawiedzanie Najświętszego Sakramentu, spowiedź, podejmowanie postu i wyrzeczeń, aby uprosić zmiłowanie u Boga.

W związku ze stanem zagrożenia epidemiologicznego ogłoszonym w Polsce oraz z pandemią koronawirusem podajemy informacje dotyczące życia duchowego w naszej parafii.

1. Msze święte niedzielne i w tygodniu odprawiane będą w normalnych porach.
2. Rekolekcje parafialne w terminie 15-18.03 zostają odwołane i przeniesione na późniejszy termin.
3. Rekolekcje wielkopostne dla dzieci i młodzieży zostają odwołane.
4. Od poniedziałku do środy zapraszamy do odwiedzania kościoła i modlitwy przed Najświętszym Sakramentem. Adoracja będzie trwała od Mszy porannej do Mszy wieczornej. Podczas adoracji będzie możliwość spowiedzi.
5. W terminie późniejszym, jeśli sytuacja na to pozwoli, zostanie zorganizowany wielkopostny rekolekcyjny dzień skupienia z nauką i możliwością spowiedzi.
6. Odwołane zostają spotkania przed I Komunią św. i przygotowujące do sakramentu bierzmowania.
7. Nabożeństwa Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali odprawiane są jak zwykle.