Przeskocz do treści

Szósta Niedziela Wielkanocna

  • Rozpoczynamy w kościele dni modlitw o deszcz, urodzaje i błogosławieństwo w pracy
  • W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Wniebowstąpienia pańskiego, od piątku rozpoczynamy Nowennę do Ducha Świętego
  • W środę, czwartek, piątek i sobotę msza św będzie odprawiona tylko wieczorem o godz 18.00. Rano brak intencji
  • Po krótkiej przerwie ruszamy z dalszymi pracami układania chodnika na cmentarzu. Kieruję gorącą prośbę o rozebranie kostki przy grobach w tym trzech ławeczek, które znajdują się w przejściu alejki
  • Serdeczne podziękowanie za złożone ofiary na tacę z racji trzeciej niedzieli miesiąca - taca inwestycyjna. Te ofiary przeznaczamy na dalsze ułożenie chodnika. Chciałbym ułożyć jak najwięcej. Wszystko zależy od hojności parafian.