Przeskocz do treści

Niedziela Zesłania Ducha świętego

Od poniedziałku śpiewamy litanię do Serca Pana Jezusa. Nabożeństwa czerwcowe

Najbliższy piątek to pierwszy piątek miesiąca. Spowiadamy rano i popołudniu od godz.17.30

Za tydzień przypada Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. Wieczorem nabożeństwo czerwcowe i adoracja Pana Jezusa z racji pierwszej niedzieli miesiąca

W czwartek przypada święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana

Za tydzień puszka na budowę świątyni Opatrzności Bożej

Dnia 27 czerwca na obiad przybędą do naszej parafii pielgrzymi z Radomia do Niepokalanowa

W tym tygodniu Kancelarię parafialną obsługuje ks. Tomasz. Ks proboszcz jest nieobecny

W dniu dzisiejszym po mszy św o godz. 10.00 spotkanie uczniów ze szkoły średniej przygotowujących się do bierzmowania. Spotkanie w kościele

W dniu jutrzejszym pieszej pielgrzymki do Lewiczyna nie będzie

Odbiór strojów komunijnych - 9.06.2020 - chłopcy o godz. 16.00, dziewczynki o godz. 17.00

Ze względu na trwającą epidemię coronawirusa, procesja Bożego Ciała będzie skromniejsza i trochę skrócona. Po mszy św o godz. 10.00 wyruszymy z Najświętszym Sakramentem do czterech ołtarzy na placu kościelnym. Pierwszy ołtarz będzie przy figurze Jana Pawła II - o kwiaty prosimy Olszew; Drugi z tyłu kościoła - o kwiaty prosimy OSP Goszczyn; Trzeci przy krzyżu misyjnym - wejście od rynku - o kwiaty prosimy Broniszew; Czwarty w kościele - ołtarz główny - o kwiaty prosimy - Sielec. Do procesji zapraszamy dziewczynki do sypania kwiatów. Przystrojenie ołtarzy - prosimy tylko o kwiaty. Wszelkie zapytania w sprawie Bożego Ciała proszę kierować do ks. Tomasza i pana Adama - kościelnego