Przeskocz do treści

Niedziela Trójcy Przenajświętszej

Dziś przypada Uroczystość Trójcy Przenajświetszej. Po wieczornej mszy św. odśpiewamy litanię do Serca Pana Jezusa, oraz adorację z racji pierwszej niedzieli miesiąca

  • Dziś puszka na budowę Świątyni Opatrzności Bożej
  • Dnia 27 czerwca na obiad przybędą do naszej parafii pielgrzymi z Radomia udający się do Niepokalanowa
  • Ze względu na trwającą epidemię coronawirusa, procesja Bożego Ciała będzie skromniejsza i trochę krótsza. Tydzień temu w ogłoszeniach było podane, że procesja wyruszy po mszy s o godz. 10.00 - jest to pomyłka ks. proboszcza i przepraszam za nią. Po mszy św o godz. 12.00 wyruszymy z Najświętszym Sakramentem do czterech ołtarzy. Pierwszy ołtarz będzie przy figurze Jana Pawła II - prosimy Olszew; drugi z tyłu kościoła - prosimy OSP Goszczyn; Trzeci przy krzyżu misyjnym - wejście od runku - prosimy Broniszew; Czwarty w kościele ołtarz główny - prosimy Sielec. Do procesji zapraszamy dziewczynki do sypania kwiatów. Przysttrojenie ołtarzy - prosimy tylko o kwiaty. Wszelkie zapytania w sprawie Bożego Ciała proszę kierować do ks. Tomasza, i Adama - Kościelnego. W tym dniu msze św będą odprawione o godz. 8.30; 10.00; 12.00 . Nie będzie mszy wieczornej
  • We Wtorek 9 czerwca odbiór strojów komunijnych; chłopcy o godz.16.00; dziewczynki o godz. 17.00 w salce parafialnej
  • Serdeczne podziękowanie składam panom Pawłowi Kurmanowi za poprowadzenie wykopu przy kościele pod wodę; Krzysztofowi Dąbrowskiemu za ułożenie rór i poprowadzenie wody; Maksymilianowi Pietrusińskiemu za poprowadzenie natlenienia do stawu