Przeskocz do treści

Piętnasta Niedziela Zwykła

Za tydzień przypada trzecia niedziela miesiąca - taca inwestycyjna

Prowadzimy dalsze prace na cmentarzu przy układaniu chodnika. Prosimy o kejne rozbieranie kostki przy grobach

W poniedziałek nie będzie mszy św o godz. 18.00, a w środę i czwartek nie będzie mszy św o godz. 7.00

Dziękuję rodzinie z Długowoli za złożoną ofiarę na układanie chodnika na cmentarzu

Sprawa zwiazana z cmentarzem. Przychodzą osoby do kancelarii o pozwolenie na zmianę pomnika, bo już stary, rozsypuje się. Ks. wydaje pozwolenie. A później okazuje się, że wymienia się i piwnicę. Wyjaśniam, że pozwolenie jest na pomnik - to jest górna część. Murowanie piwnic na naszym cmentarzu wykonuje kościelny naszej parafii. Pomnik to jest pomnik, a piwnica to jest piwnica. Górną część też wykonuje pan kościelny. Bardzo proszę gdy przychodzimy do kancelarii informować dokładnie co będzie wymieniane. Czy murowana będzie piwnica czy górna część pomnika.