XXI Niedziela zwykła

1. W tym tygodniu w poniedziałek święto św. Bartłomieja, Apostoła, w środę uroczystość NMP Częstochowskiej w czwartek wspomnienie św. Moniki, w piątek wspomnienie św. Augustyna, biskupa i Doktora Kościoła, w sobotę wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela.
  2. W tym tygodniu Msze św. odprawiamy w poniedziałek o godz. 18.00, we wtorek
    o godz. 7.00, w środę o godz. 18.00, w czwartek, piątek i sobotę o godz. 7.00.
  3. Kancelaria parafialna czynna jest w godz. 8.00 – 9.00 oraz 17.00 – 18.00.
    W tym tygodniu we wtorek kancelaria będzie nieczynna, w piątek i sobotę kancelaria czynna będzie tylko rano.
  4. Przypominamy o obowiązku zakrywania nosa i ust w kościele, prosimy także, aby wchodząc do kościoła dezynfekować ręce.
  5. Dziś po każdej Mszy św. zbiórka do puszek przeznaczona na pomoc Libanowi.
  6. Muzeum Jana Pawła II i Prymasa Wyszyńskiego zaprasza do odwiedzenia nowo otwartej wystawy pod kopułą Świątyni Opatrzności Bożej na warszawskim Wilanowie. Nowoczesna ekspozycja przypomina losy dwóch wielkich postaci: papieża Polaka i Prymasa Tysiąclecia. Film, muzyka, sztuka i liczne eksponaty zapewniają duchowe i emocjonalne przeżycie.
  7. Prasa katolicka przy wyjściu z kościoła
  8. Życzymy dobrej błogosławionej niedzieli i całego tygodnia.