Przeskocz do treści

Dwudziesta Szósta Niedziela Zwykła

  • w przyszłą niedzielę będziemy obchodzić doroczny odpust ku czci św. Michała Archanioła . Suma o godz. 12.00, podczas której ks. Bp. Piotr Jarecki udzieli naszej młodzieży sakramentu bierzmowania naszej młodzieży. Na końcu mszy św nastąpi wystawienie Najświętszego Sakramentu i wyruszymy w procesji wokół kościoła, jeżeli będzie ładna pogoda. Zapraszamy ministrantów, bielanki, strażaków, asystę kościelną.
  • Rozpoczyna się miesiąc październik, zapraszamy do wspólnego odmawiania różańca po mszy św.
  • Od 3 października rozpoczynamy kurs przedmałżeński. Spotkania odbędą się w soboty o godz. 18.00 na plebanii.
  • W poniedziałek i Wtorek msza św tylko rano . Wieczorem jest brak intencji.
  • Od środy zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.00