Przeskocz do treści

Trzydziesta Trzecia Niedziela Zwykła

Owoce na Seminarium złożyli; rodzina Bedyńskich - Kolonia Bądków; Marek Sijka - Bądków; rodzina Dominiaków Roman i Halina z Lekarcic i Kozietuł; Bożena i Irek Cybulscy - Kozietuły Nowe;

Spotkanie rodziców dzieci komunijnych, które miało odbyć się w dniu dzisiejszym zostaje odwołane

Dziś taca inwestycyjna - za wszystkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać

Za tydzień przypada Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

W czwartek i piątek msza św. tylko wieczorem. Rano brak intencji

Za tydzień podamy informację odnośnie rekolekcji Adwentowych

W związku z pandemią koronawirusa i obowiązującymi obostrzeniami tegoroczne wizyty z opłatkami odbędą się pod innymi warunkami. W tym roku chciałbym tylko wjeżdżać na Państwa posesje i sygnałem oznajmić swój przyjazd. Nie będę wchodził do domów, ale będzie mi bardzo miło, gdy Państwo wyjdziecie po opłatek. Dbając o nasze wspólne bezpieczeństwo chcę ograniczyć kontakt do minimum, aczkolwiek myślę, że nikt nie wyobraża sobie świąt Bożego Narodzenia bez ich najważniejszego symbolu - białego opłatka. Z góry dziękuję za wyrozumiałość, życzliwość i otwarte gospodarstwa mimo tak trudnego czasu dla każdego z nas. Szczęść Boże.

Odwiedziny z opłatkami; Poniedziałek od godz 13.00 Gracjanów;Wtorek od godz 9.00 - Modrzewina; Środa od godz 9.00 - Bądków Zachodni; Czwartek od godz 9.00 - Dylew Cały; Piątek od godz 13.00 - Goszczyn ul. Strupiechowska; Sobota od godz 9.00 Sielec cały.