Przeskocz do treści

Niedziela Chrystusa Króla Wszechświata

W związku z pandemią koronawirusa i obowiązującymi obostrzeniami tegoroczne wizyty z opłatkami odbędą się pod innymi warunkami. W tym rokuchciałbym tylko wjeżdżać na Państwa posesje i sygnałem oznajmiać swój przyjazd. Nie będę wchodził do domów, ale będzie mi bardzo miło, gdy Państwo wyjdziecie po opłatek. Dbając o nasze wspólne bezpieczeństwo chcę ograniczyć kontakt do minimum, aczkolwiek myślę, że nikt nie wyobraża sobie świąt Bożego Narodzenia bez ich najważniejszego symbolu - białego opłatka. Z góry dziękuję za wyrozumiałość, życzliwość i otwarte gospodarstwa mimo tak trudnego czasu dla każdego z nas.

Odwiedziny z opłatkami: Poniedziałek od godz. 9.00 - Długowola od Zaborowia i Romanowa; Wtorek od godz 13.00 - Jakubów; Środa od godz 9.00 Kozietuły Nowe; Czwartek od godz 9.00 - Kolonia Bądków i Bądków Środkowy; Piątek od godz. 9.00 - Lekarcice Stare i Nowe; Sobota od godz 9.00 - Kozietuły Wieś

Owoce na Seminarium dostarczył jeszcze; Henryk Pruś z Jakubowa

W dniu dzisiejszym po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i odmówienie Litanii do Serca Pana Jezusa i akt poswięcenia

W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Adwent - radosne oczekiwanie na narodziny Pana Jezusa

Taca na Seminarium Duchowne w przyszłą niedzielę

W tym tygodniu msze św sprawujemy wieczorem. Rano brak intencji.

Rekolekcje Adwentowe w naszej parafii rozpoczną się 6 grudnia. Nauki rekolekcyjne będą głoszone na wszystkich mszach św o godz; 7.00; 10.00, 15.30; 17.00, 19,00 w kaplicy w Dylewie

Wymiary dzieci na stroje komunijne odbęda się 24 listopada o godz. 16.00 dziewczynki; chłopcy o godz 16.30

Ks rektor Seminarium Duchownego w Warszawie dziękuję wszystkim ofiarodawcom za złożone warzywa i owoce.