Przeskocz do treści

Pierwsza Niedziela Adwentu

Dbając o wspólne bezpieczeństwo chciałbym ograniczyć kontakt do minimum. Dlatego też chciałbym tylko wjeżdżać na państwa posesje i sygnałem oznajmiać przyjazd. Z góry dziękuję za wyrozumiałość w tak trudnym czasie. Odwiedziny z opłatkami; Poniedziałek od 9.00 - Kozietuły Wieś; Wtorek od 9.00 - Lekarcice i Olszamy; Środa od 9.00 - Olszew; Czwartek od 9.00 - Piekarty; Piątek od 9.00 - Broniszew

Rozpoczęliśmy Adwent - radosne oczekiwanie na narodziny Pana Jezusa

Zapraszamy na Roraty i wspólne spiewanie Godzinek ku czci Najświętszej Maryi Panny

Za dzisiejszą tacę serdecznie dziękuję, przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Warszawie

W nadchodzącym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź rano i popołudniu od godz. 16.00

Rekolekcje Adwentowe w naszej parafii rozpoczniemy 6 grudnia. Nauki rekolekcyjne będą głoszone na mszach św o godz; 7.00; 10.00; 15.30; 17.00; 19.00 w kaplicy w Dylewie. Nauki wygłosi paulin z Łęczeszyc o. Dariusz Cichor

Jutro w liturgii kościoła obchodzić będziemy święto św Andrzeja Apostoła

Za tydzień Niedziela miesięcznej adoracji Najświętszego Sakramentu

Skrzynki po jabłkach są do odebrania w garażu, tam gdzie były składane

Toaleta jest czynna. Ustawiona jest obok dzwonnicy

Moi drodzy, niektórzy się pytają jak będzie wyglądała tegoroczna kolęda. Wiemy, że trwa epidemia coronowirusa. Wiele osób, rodzi obawia się żeby nie zarazić się Covid - 19. Dlatego proponuję w tym roku inną formę kolędy. Kolęda na zaproszenie. Od przyszłej niedzieli w kościele będzie wyztawione pudełko - koszyczek do którego będzie można wrzucić kartkę z imieniem, nazwiskiem i adresem zamieszkania do której rodziny księża będą mogli przybyć z wizytą duszpasterską. Np; imię , nazwisko Długowola od Zaborowia, Długowola od Broniszewa, Długowola od Szosy; Długowola Wieś, Goszczyn ul...... Zapisy przyjmujemy również w kancelarii i zakrystii kościoła.Nazwiska i adresy będzie można oddawać do Bożego Narodzenia. Później księża podzielą te adresy i ogłosimy przebieg kolędy. Dziennie będzie można odwiedzić po kilka rodzin od południa. Księża będą jeździć sami samochodem, żeby nie narazić kierowców. Proszę to nietraktować jako obowiązku, że muszę się zapisać. Jest to wyjątkowa sytuacja, do tej pory niespotykana. Dlatego zrozumiemy, jeżeli ktoś odmówi wizyty duszpasterskiej. Jest to wyjątkowy rok

Życzymy dobrego błogosławionego dnia i całego tygodnia