Przeskocz do treści

Druga Niedziela Adwentu

zapraszamy na Roraty i wspólne śpiewanie Godzinek ku czci Najświętszej Maryi Panny

Dziś rozpoczęliśmy rekolekcje w naszej parafii. Serdecznie witamy ojca rekolekcjonistę o. Dariusza Cichor. Nauki rekolekcyjne będą głoszone na mszach św o godz; 7.00; 10.00; 15.30; 17.00; 19.00 w kaplicy w Dylewie. Wtorek jest dniem spowiedzi. Spowiadamy pół godziny przed mszą św.

We Wtorek przypada Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP

Dziś niedziela miesięcznej adoracji Najświętszego Sakramentu

Skrzynki po jabłkach są do odebrania w garażu

Toaleta ustawiona jest obok dzwonnicy

Sedecznie dziękuję za wzięcie kopert - listów do Mikołaja z domu dziecka i naszej parafii. Zostało jeszcze kilka kopert - listów do Mikołaja

Za tydzień zbiórka do puszek na pomoc Kościołowi na Wschodzie

Moi drodzy, niektórzy pytają się jak będzie wyglądała tegoroczna kolęda. Wiemy, że trwa epidemia coronawirusa. Wiele osób, rodzin obawia się, żeby się nie zarazić Covid - 19. Dlatego proponuję w tym roku inną formę kolędy. Kolęda na zaproszenie. Od dzisiaj w kościele będzie wystawiony koszyczek do którego będzie można wrzucić kartkę z imieniem, nazwiskiem i adresem zamieszkania do której rodziny księża będą mogli przybyć z wizytą duszpasterską. Np; imię, nazwisko Długowola od Zaborowia, czy Długowola od Broniszewa, Długowola od Szosy, Długowola Wieś, Długowola od Romanowa, Kolonia Goszczyn od Broniszewa, Kolonia Goszczyn od Przybyszewa. Zapisy przyjmujemy również w kancelarii i zakrystii kościoła. Nazwiska i adresy będzie można oddać do świąt Bożego Narodzenia. Później księża podzielą te adresy i ogłosimy przebieg kolędy. Dziennie będzie można odwiedzić kilka rodzin od południa. Księża będą jeździć sami samochodem, żeby nie narażać kierowców. Proszę to nie traktować jako obowiązku, że muszę się zapisać. Jest to wyjątkowa sytuacja, do tej pory niespotykana. Dlatego zrozumiemy, jeżeli ktoś odmówi wizuty duszpasterskiej. Jest to wyjątkowy rok.