Czwarta Niedziela Wielkanocna

Przypominamy, że kancelaria czynna jest w godz.8.00 - 9.00 i popołudniu od godz.17.00 - 18.00

W poniedziałek, środę i sobotę brak intencji rano. Msza św tylko wieczorem. W czwartek brak intencji wieczorem . Msza św tylko rano.

W nadchodzącym tygodniu modlimy się o swięte powołania do służby w kościele

Za dzisiejsze ofiary przeznaczone na Seminarium Duchowne w Warszawie, składam serdeczne Bóg zapłać

W najbliższy czwartek obchodzony jest dzień Męczeństwa Duchowieństwa Polskiego w czasie drugiej wojny światowej. W naszym kościele jest umieszczona pamiatkowa tablica upamiętniająca ks. Jakuba Gozdek i ks. Henryka osińskiego, którzy zgineli w Dachau. Pamiętajmy o nich w modlitwie.

Od soboty rozpoczynamy nabożeństwa majowe po mszy św. wieczornej. Zapraszamy.

Za tydzień pierwsza niedziela miesiaca, Po sumie wystawienie Pana Jezusa i odspiewanie Litanii Loretańskiej

Dziś spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do pierwszej komunii św o godz. 17.00 w kościele