Przeskocz do treści

Niedziela Trójcy Przenajświętszej

Jutro przypada święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny

W piątek przypada 23 rocznica konsekracji Pasterza Archidiecezji, ks. Kard. Metropolity Kazimierza Nycza

Najbliższy piątek to pierwszy piątek miesiąca. Spowiadamy rano i popołudniu od godz. 17.30

Za tydzień puszka na budowę świątyni Opatrzności Bożej

W czerwcu po mszy św śpiewamy litanię do Serca Pana Jezusa

W Boże Ciało msze św odprawiamy o godz. 8.30; 10.00; suma o godz.12.00 i procesja. Pierwszy ołtarz przy figurach św Jana Pawła II i ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego - Romanów; drugi przy krzyżu misyjnym - Dylew; trzeci przy dawnej organistówce; czwarty przy straży - straż. Zapraszamy, strażaków, orkiestrę, asystę kościelną, bielanki, ministrantów, wszystkich. Prosimy o zachowanie dystansu i maseczki. W oktawie Bożego Ciała procesja wokół kościoła

Dziękuję rodzicom dzieci komunijnych za posprzatanie kościoła i terenu wokół kościoła. Dziękuję za dar ofiarny na kościół. W dniu wczorajszym ks proboszcz był nieobecny w kościele, niektórzy zastanawiają się dla czego. Odpowiadam. W dniu wczorajszym w świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie udzielono święceń kapłańskich 26 nowym księżom. Byłem obecny na święceniach, ponieważ jeden nowo wyświęcony kapłan został skierowany do naszej parafii - ks. Zbigniew Żurek. Odbierałem Dekret nominacyjny nowego wikariusza. Ks. Tomasz będzie pracował w naszej parafii do 26 sierpnia.

Biały tydzień; w poniedziałek, środę, piątek przychodzi pierwsza grupa; wtorek, sobotę druga grupa w czwartek wszystkie dzieci